Co všechno jsme dokázali v roce 2015 …

Bezpečné parkování

Jen na portálu Bezpečné parkování.cz najdete informaci o aktuální obsazenosti již z 28 parkovišť. Nově jsme připojili – Palladium, garáže Rudolfinum, Národní divadlo, Arkády Pankrác, Atrium Flora, garáže Pařížská, garáže Zlatý Anděl, NC Fénix i podzemní Garáže u Janáčkova divadla v Brně.

Máme 7 lokalit, kde si můžete zarezervovat parkování předem – rok 2015 přinesl výrazný skok v počtu uskutečněných rezervací – denně se realizuje desítky rezervací.

Portál Bezpečné parkování.cz jsme obohatili o kompletní přehled zón placeného stání v Praze a rozšířili jsme pokrytí parkovišť i na Slovensko a Polsko.

Naše data najdete i v navigaci HERE.

mpla
Už na 14 místech po celé ČR můžete využit naši mobilní platbu MPLA – naskenuj QR kód a zaplať  CCS, VISA, MasterCard.

Samozřejmě připravujeme řadu dalších! … a to nejen parkovišť, ale nově i celých měst, kdy budete moci zaplatit za parkování na ulicích prostřednictvím MPLA.

Bezpečné parkovánímpla

V novém roce bude veřejnosti zpřístupněná nová parkovací aplikace, kterou intenzívně připravujeme spolu s pracovní skupinou společnosti T-mobile.

A za třešničku na dortu považujeme úspěch ve výběrovém řízení na dodávku Centrálního informačního systému zón placeného stání v Praze. Zvítězila společnost Altron Business Solutions, pro niž dodáváme řešení mobilních plateb (MPLA) a poskytování informací o aktuální obsazenosti parkovišť (www.bezpecneparkovani.cz).

apreco

Zvítězili jsme ve výběrovém řízení na provozování 3 parkovišť P+R v Praze (Ládví, Letňany, Hostivař). Byli jsme vybráni jako konzultanti k vyřešení problematického provozu garáží a parkovišť, např. BBC, KCP, Hromadné podzemní garáže Letná.

To vše bychom nedokázali bez Vás – NAŠICH PARTNERŮ.
Vážíme si naší spolupráce a těšíme se na její další rozvoj v roce 2016!